Zpět

O SPOLEČNOSTI

Společnost MaxiQ Translations s.r.o. působí v České republice od roku 2004. Zabýváme se překlady, zpracováním textu, lokalizacemi softwaru a předtiskovou přípravou. Během svého působení jsme si se svými zákazníky i dodavateli vytvořili velmi dobré a přátelské vztahy. Podrobně sledujeme vývoj na trhu a své služby přizpůsobujeme novým trendům a požadavkům našich zákazníků.

Společnost MaxiQ Translations s.r.o. nabízí firmám, institucím, organizacím a jednotlivcům spolehlivé, kvalitní a cenově výhodné služby v oblasti překladů a lokalizací. Naším cílem je spokojenost našich zákazníků, partnerů i dodavatelů. Našimi prioritami jsou kvalita, rychlost a přesnost. Tyto zásady nám pomáhají poskytovat služby, které naši zákazníci očekávají, a my usilujeme o to, abychom tato očekávání překračovali.

Portfolio našich zákazníků je velmi různorodé. Spolupráce probíhá zejména na základě podepsaných smluv a vzájemné důvěry. Jak je v tomto odvětví obvyklé, se svými zákazníky a dodavateli komunikujeme především elektronicky a prostřednictvím telefonu. Tak můžeme své služby nabízet zákazníkům z celého světa a zároveň využívat ty nejlepší možné dodavatele. Již nemusíte měnit své osvědčené postupy, rádi se vám přizpůsobíme a svou prací přispějeme k naplnění vašich představ o skvělém výsledku.

V našem týmu pracují profesionálové s dlouholetými zkušenostmi v oblasti překladů a lokalizací. Kontaktujte nás – velmi rádi vám poradíme.